MenüArama Motoru Optimizasyonu
Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorları web siteleri için tartışmasız en önemli ziyaretçi kaynağı. Ziyaretçilerin çok büyük bir kısmı arama motorları tarafından sitelere yönlendiriliyor. Bu yüzden arama motorlarıyla iyi geçinmek çok önemli.

SEO (Search Engine Optimization) ya da Türkçe ismiyle Arama Motoru Optimizasyonu bu yüzden ön plana çıkan bir kavram. Bu konuda konuşulanlar sürekli artarken, ne yazık ki doğrular yanlışlardan her zaman net şekilde ayrılamayabiliyor. Arama sonuçlarındaki sıralama birçok faktörün bir araya gelmesiyle belirleniyor.

Türkiye'de en çok kullanılan arama motoru Google. Web sitenizin Google gibi arama motorlarında en üst sırada yer almasını istiyorsanız, en iyi arama motoru optimizasyonuna sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Web sitenizi SEO konusunda test edebilir, sayfanızın meta etiketlerini analiz edebilir, anahtar sözcüklerini optimize edebiliriz. Web sitenizin Google tarafından onaylanması için gerekli işlemleri yapabilir, dilediğiniz takdirde de 2 yıl ila 10 yıl süreyle Google tarafından desteklenmenizi sağlayabiliriz.