MenüAkıllı Aydınlatma Sistemleri
Aydınlatma Sistemleri

Evinizdeki ve işyerinizdeki tüm ışıklandırmaları istediğiniz yerden kontrol edebileceksiniz. Evinizdeyken, işyerinizdeyken veya dışarıdayken, aydınlatmalara mekan sınırı olmadan erişebileceksiniz.

Akıllı dimmerları, akıllı anahtarları ya da fişleri kolayca mevcut dimmer, anahtar ya da fişlerle tadilate gerek duymaksızın tam kontrol için değiştirebilmekteyiz.

Akıllı aydınlatma kontrol çözümleri herkes için erişilebilirdir ve istediğiniz zaman mevcut sisteminize daha fazla oda ve fonksiyon ekletebilirsiniz. Dokunmatik ekran, tuş takımı, uzaktan kumanda, bilgisayar veya cep telefonu aracılıyla tek bir tuşa dokunarak evinizdeki veya işyerinizdeki tüm ışıkları konut içinde veya dışarıda dilediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz.

Aydınlatma durumlarını önceden programlayabilirsiniz. Yaptığınız işe göre gerekli olan ışık düzeylerini önceden programlayıp dilerseniz daha sonra kolayca değiştirebilirsiniz.

Tatildeyken belirlediğiniz saatlerde aydınlatmaların yanmasını veya sönmesini sağlayabilir ve böylece evde biri varmış izlenimi oluşturabilirsiniz. İşten eve döndüğünüz zaman garaj kapısı açıldığında, ev aydınlatması otomatik olarak açılarak sizi karşılar. Başucunuzdaki tek bir tuşa dokunarak gece yatmadan önce tüm ışıkların kapalı olduğundan emin olabilir ve gece yarısında atıştırmak için kalktığınızda otomatik olarak yanan ışıkların size yol göstereceğini bilirsiniz.

Akıllı uygulama üzerinden sadece birkaç dokunuşla evinizdeki ışıkların rengini uzaktan değiştirebilirsiniz. 16 milyon renk içerisinden sadece kumandadaki renk paletinde parmağınızı oynatarak dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Gün ışığı, sahil, gece, kitap okuma modu, party modu gibi farklı seçeneklerle hazır renk paletlerinden birini kullanabilirsiniz. Örneğin party modu seçeneği ile akıllı ses sisteminizde istediğiniz müziği çaldırıp odanızı club havasına sokabilirsiniz. Müziğe göre renk değiştiren ve ortamı club havasına sokan tamamen eğlence odaklı bir mod bu. Alarm modunda ise istediğiniz süreyi ayarlayıp çalıştırdığınızda, alarm devreye girdiğinde ışıklarınız otomatik olarak yanıp sönmeye başlayacaktır.

Android ve iOS akıllı telefonlar ve tabletlerde yer alan uygulamaları kullanarak eve veya işyerine yaklaşırken ışıkları uzaktan açabilir veya dışarı çıktıktan sonra ışıklarınızı kapatabilirsiniz. Dilerseniz bu işlemin otomatik olarak gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz senaryoları hayal gücünüze göre genişletebilir, düşlediğiniz ışıklandırma sistemine düşük maliyetlerle sahip olabilir, evinizde ve işyerinizde rahatlığa kavuşabilirsiniz.