MenüAirFiber İnternet
Limitsiz & Sınırsız İnternet

Nasıl bir internet istediğinizi hayal edin!

Okumaya devam edin, çünkü size hayalinizdeki internet hizmetinizi sunuyoruz.

Download (indirme), upload (yükleme) limiti yok. Süre sınırı, kısıtlama yok.

Adil kullanım kotası, yani belirli bir kotayı aştığınızda internet hızınızın düşmesi gibi bir durum yok.

Kota yok, yani belirli bir kotayı aştığınızda ödeyeceğiniz tutarın artması gibi bir durum yok.

Taahhüt yok. Dilerseniz internetinizi dondurabilir veya kullanmaktan vazgeçebilirsiniz. "Bilmem kaç ay iptal etmeden kullanmak zorundasınız, aksi takdirde ceza ödersiniz," diyerek sizi esir etmiyoruz.

Fatura yok. Ödeme gününe üç gün kala cep telefonunuza mesaj göndereceğiz. Bu üç gün içinde ödemenizi yaptığınız takdirde hizmetiniz kesintiye uğramadan devam edecektir.

İnternet hizmetinizi dondurmak istediğiniz takdirde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ödemenizi yapmadığınızda sistem otomatik olarak hizmetinizi donduracak ve ödeme yapacağınız gün baz alınarak tekrar aktif olacaktır. Geriye dönük faturalandırma kesinlikle yapılmayacaktır.

Taşınmanız durumunda, taşındığınız yeni yer ister aynı yerleşim biriminde ister hizmet verdiğimiz başka bir bölgede olsun, herhangi bir taşıma ücreti ödemeden hizmetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Herhangi bir altyapıya ihtiyaç duymayan teknolojimiz sayesinde ister kırsal alanlarda, ister şehir yerleşimlerinde olun, sabit fiyatlı, kablolu veya kablosuz internet erişimi paketlerimizden birini seçip kurulum istediğiniz takdirde aynı gün içinde sorunsuzca internet hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Her türlü network (ağ), firawall (güvenlik duvarı) ve IP Log sistemlerinin kurulumunda ve sorunlarınızın çözümlerinde de yanınızdayız. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

(*) Yerleşim birimine göre alfabetik sıralanmıştır.

Aydın
Kuşadası

Balıkesir
Akçay, Altınoluk, Burhaniye, Edremit, Gömeç, Karaağaç

Denizli
Bozkurt, Çardak, Güney

İzmir
Bayındır, Beydağ, Bornova, Kiraz, Ödemiş, Tire

Kayseri
Develi, Yahyalı

Manisa
Alaşehir, Kula, Salihli, Sarıgöl, Turgutlu

Samsun
Bafra

Uşak
Eşme, Ulubey

(*) Hizmet verdiğimiz bölgeler talepler doğrultusunda genişletilmektedir.

(*) İnternet hizmetimiz MakNet Corporation güvencesi ve Aydınoğulları Telekomünikasyon & Bilişim Ltd. Şti. desteği ile sunulmaktadır. Aytıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.