MenüKapı Kontrol ve Güvenlik Sistemleri
Kapı Kontrol ve Güvenlik Sistemleri

Akıllı evinize açılan kapınızın da akıllı olmasını ister misiniz? Haydi bu kapıyı aralayıp hem rahatlığı hem güvenliği sunan akıllı kapı kontrol ve güvenlik sistemlerini biraz inceleyelim...

Önce güvenlik diyerek birkaç olası senaryoya değinelim:

3 farklı koruma fonksiyonu mevcut.

1. Koruma Fonksiyonu: Sadece tek bir düğmeye basarak evinizdeki tüm kapı ve pencerelerin dışarıdan açılmasını imkansız hale getirebilirsiniz. Sonuçta saldırgan veya soyguncu içeriye giremez.

2. Koruma Fonksiyonu: İçerideki olası bir tehlike durumunda, tek düğmeye basarak kilitleme düzenini devredışı bırakarak, kaçış imkanı da hemen sağlanabilir. Siz dışarı çıktıktan sonra tüm kapı ve pencereler otomatik olarak tekrar kitlenir. Saldırgan veya soyguncu içeride mahsur kalır.

3. Koruma Fonksiyonu: Sistem aynı zamanda meydana gelen yangın, saldırı veya diğer bir acil durum gibi bir karışıklığı da otomatik olarak yetkililere haber verir.

Senaryoları ihtiyaçlarınıza göre genişletmek mümkün. Üstelik tüm bu senaryoları kontrol edeceğiniz ünite; bir kontrol paneli, parmak izi okuyuculu ve şifreli kontrol sistemi, anahtarlığa takılan bir akıllı kart, masaüstü veya dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz veya cep telefonunuz olabilir. Mekan sınırı olmaksızın evinizin giriş çıkış güvenliğini tercih ettiğiniz senaryolara göre tercih ettiğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.