MenüSulama Kontrol Sistemleri
Sulama Kontrol Sistemleri

Evinizin bahçesini veya tarlanızı belirlediğiniz saatler çerçevesinde otomatik olarak ya da uzaktan kontrol ile sulayıp aynı anda akıllı kamera sisteminden izleyebilir, gerektiğinde müdahale edebilirsiniz.

Uzakta olsanız dahi sulamanızı gönül rahatlığıyla yapın. İster belli bir program girin, sulama her gün istediğiniz saatte açılıp kapansın. İsterseniz cep telefonunuzdan kontrol edin. Sulama açıldığında ve kapandığında telefonunuza bildirim gelsin. Aklınız tarlanızda bahçenizde kalmasın, içiniz rahat etsin.

Gelişmiş sulama sistemleri, düşük maliyetli, pratik çözümleriyle verimi arttırmakla birlikte, su, enerji ve işçilik tasarrufu da sağlanabilmektedir. Yüksek teknolojiyle, kablosuz haberleşmenin gücünü zirai tekniklerle birleştirip modern çiftçilik uygulamalarında ihtiyaç duyulan toprak nemi ölçümünü ve kontrolünü kablosuz nem algılayıcılar ve vana kontrolleriyle kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylece sulama planlaması en ideal şekilde sistem tarafından otomatik olarak yapılır, su israfı ve buna bağlı enerji maliyetleri ortadan kalkar.