MenüWeb Sitesi Programlama
Web Sitesi Programlama

Web sitenizi kendiniz güncellemek isterseniz aktif ve dinamik bir web sitesine sahip olmanız gerekir. Web sitenizi, admin panelli bir web sitesi haline dönüştürebilir veya ihtiyaçlarınıza uygun şekilde web programınızı yazabiliriz.

Peki, nedir bu web program?

Web program, web sitenizdeki içeriklerin sizin tarafınızdan istediğiniz an ve kolayca, eklenmesi, değiştirilmesi veya güncelleme işlemini yapmanızı sağlayan uygulamalardır. Bu uygulamalar, statik, görsellikten uzak, güncel ve işlevseldir. Alışveriş siteleri, haber siteleri, forum siteleri ve bunlar gibi birçok site web programlamayla oluşur. Bu tip siteler sınırsız sayıda sayfa üretebilecek şekilde tasarlanır. Web programlama aracılığıyla gireceğiniz veriler otomatik şekilde sitede belirlenen yerini alır. Girdiğiniz veriye göre sayfa sayısı çoğalır veya azalır. Web programlarının kullanıldığı sitede herhangi bir webmaster'a ihtiyaç duymazsınız, sitenizin içeriklerini siz yönetirsiniz. Böylece sitenizin gerçek sahibi siz olursunuz.

Web programlar size özeldir. Çünkü web programlar firmanıza özel yazılır. Bu sayede site görseli de size özgü olur. Böylece web siteniz sıradanlıktan kurturlur. Sadece sizin ihtiyacınızı karşılamak üzere kodlandıkları için öğrenmesi, uygulaması ve değiştirilmesi kolaydır. Hazırlanan web programda değişiklik yapılması gerekiyorsa, bu rahatlıkla yapılabilir. Çünkü web programınız ekibimiz tarafından sıfırdan yazılır, dolayısıyla kodlara basit bir şekilde müdahale edebiliriz. Ayrıca yazdığımız web programınızı, var olan başka bir programınıza da entegre edebiliriz. Yani bizim yazdığımız uygulama, sizin var olan programınızdan veya veritabanınızdan veri çekebilir. Bu da sizi kayıt girme işinden kurtarır.

Bir web programı mutlaka web sitesinin bir parçası olmak zorunda değildir. Yazılan bazı uygulamalar farklı bir isim altında firmanın web sitesinden bağımsız olarak da çalışabilmektedir. Bazen de sadece şirket bünyesindeki çalışanların kullanacağı web programı, lokal bir bilgisayar üzerinden de çalıştırılabilir.

İşletmenizi kontrol altında tutacağını düşündüğünüz her türlü web programlama fikirlerinizi bize anlatın, biz de yazılım dünyasının geniş sınırları sayesinde sizlere en uygun çözümü sunalım. Son derece güvenilir, kontrolü sizin elinizde olan yazılımlar hazırlayalım. Hedefe en kısa yoldan ve zahmetsiz şekilde ulaşmak için bize ulaşın, hazırlayacağımız web programları sayesinde kontrol artık sizin elinizde olsun.